DE BUURTBUS RIJDT NIET!!
(maar m.i.v. 5 oktober wel weer
één schoolbus en een soort oproepbusje. zie hieronder)

Meer informatie: Klik hier!

Bent u lid van Rabobank NOG?
Dan kunt u weer op onze vereniging stemmen!!

Meer informatie: Rabobank website.

Buurtbusvereniging HTOV startte haar activiteiten in oktober 1985, als alternatief na het wegvallen van de lijnbus door het buitengebied. De eerste buslijn, 504, reed dan ook vanuit Eerbeek door het prachtige buitengebied van onze gemeente, door Hall, Oeken, Tonden en Voorstonden. Daar is ook de naam HTOV van afgeleid.

Tegenwoordig verzorgen wij met zo'n vijftig vrijwilligers een tweetal buurtbusprojecten: lijn 503 Eerbeek-Brummen en lijn 504 Eerbeek-Zutphen. Op beide lijnen samen worden jaarlijks meer dan 30.000 passagiers vervoerd.

Op deze pagina vindt u informatie over het bestuur en over de geschiedenis van de vereniging, de aantallen passagiers die wij vervoeren en documenten voor chauffeurs.

562
Weerspiegeld busje
Bus onder bladerdak
Karretje op de zandweg
  • Karretje op de zandweg
  • Bus onder bladerdak
  • Weerspiegeld busje
  • 562
  • Aanrijden bij de Jumbo