Onze lijn 504 rijdt vanuit het centrum van Eerbeek via Hall, Oeken en/of Tonden, Voorstonden en De Hoven naar het station in Zutphen.

Deze lijn rijdt deels afwisselend door Tonden of door Oeken, kijk in de dienstregeling om de tijden te zien. De lijn rijdt ook op zaterdag, de dienstregeling voor de zaterdag staat onderaan. De lijn rijdt niet op zon- en feestdagen.

In schooltijden (dus niet in de schoolvakanties) wordt 's morgensvroeg een extra grote bus ingezet, lijnbus 604.

 

Lijn 504 van Eerbeek naar Zutphen, maandag t/m vrijdag

Halte 604           1 2 1 2 1 3 4 3
Eerbeek, De Beekwal     08.22 09.24 10.22 11.24 12.30 13.30 14.30 15.30 16.30 17.30 18.30 19.30
Eerb. Offenbachstraat     08.24 09.26 10.24 11.26 12.32 13.32 14.32 15.32 16.32 17.32 18.32 19.32
Eerb. Boerhaavelaan 07.25 07.25 08.25 09.27 10.25 11.27 12.33 13.33 14.33 15.33 16.33 17.33 18.33 19.33
Eerb. Offenbachstraat 07.26 07.26 08.26 09.28 10.26 11.28 12.34 13.34 14.34 15.34 16.34 17.34 18.34 19.34
Eerbeek, Centrum 07.32 07.32 08.32 09.32 10.32 11.32 12.37 13.37 14.37 15.37 16.37 17.37 18.37 19.37
Eerb. Hungeling 07.34 07.34 08.34 09.34 10.34 11.34 12.39 13.39 14.39 15.39 16.39 17.39 18.39 19.39
Eerb. Hallsebrug 07.34 07.34 08.34 09.34 10.34 11.34 12.39 13.39 14.39 15.39 16.39 17.39 18.39 19.39
Hall, ABK huis 07.35 07.35 08.35 09.35 10.35 11.35 12.40 13.40 14.40 15.40 16.40 17.40 18.40 19.40
Hall, Hogestraat 07.36 07.36 08.36 09.36 10.36 11.36 12.41 13.41 14.41 15.41 16.41 17.41 18.41 19.41
Hall, School 07.37 07.37 08.37 09.37 10.37 11.37 12.42 13.42 14.42 15.42 16.42 17.42 18.42 19.42
Tonden, School   07.42 08.42 09.42 10.42 11.42 12.47   14.47   16.47   18.47  
Voorstonden, Landgoed   07.44 08.44 09.44 10.44 11.44 12.49   14.49   16.49   18.49  
Oeken, School   07.47 08.47 09.47 10.47 11.47   13.46   15.46   17.46   19.46
Oeken, Buurtweg   07.48 08.48 09.48 10.48 11.48   13.47   15.47   17.47   19.47
Voorstonden, De Molen   07.51 08.51 09.51 10.51 11.51 12.51 13.51 14.51 15.51 16.51 17.51 18.51 19.51
Zutph. Achterhoven   07.54 08.54 09.54 10.54 11.54 12.54 13.54 14.54 15.54 16.54 17.54 18.54 19.54
Zutph. IJsselbrug   07.55 08.55 09.55 10.55 11.55 12.55 13.55 14.55 15.55 16.55 17.55 18.55 19.55
Zutphen, Busstation 07.50 07.57 08.57 09.57 10.57 11.57 12.57 13.57 14.57 15.57 16.57 17.57 18.57 19.57

604 = Deze rit wordt gereden met een lijnbus in de winterse schoolperiode. Deze rit bedient alleen de haltes in Eerbeek en Hall en rijdt vanaf Hall rechtstreeks naar Zutphen (dus niet via Tonden en Oeken)
1 = Deze rit rijdt NIET via Oeken.
2 = Deze rit rijdt NIET via Tonden en Landgoed Voorstonden.
3 = Deze rit rijdt NIET via Tonden en Landgoed Voorstonden en rijdt NIET op Sinterklaasavond, Kerstavond, Oudejaarsavond en Goede Vrijdag.
4 = Deze rit rijdt NIET via Oeken en rijdt NIET op Sinterklaasavond, Kerstavond, Oudejaarsavond en Goede Vrijdag.

 

Lijn 504 van Zutphen naar Eerbeek, maandag t/m vrijdag

Halte 1 2 1 2             3 3 3
Zutphen, Busstation 08.03 09.03 10.03 11.03 12.03 13.03 14.03 15.03 16.03 17.03 18.03 19.03 20.03
Zutph. IJsselbrug 08.05 09.05 10.05 11.05 12.05 13.05 14.05 15.05 16.05 17.05 18.05 19.05 20.05
Zutph. Achterhoven 08.06 09.06 10.06 11.06 12.06 13.06 14.06 15.06 16.06 17.06 18.06 19.06 20.06
Voorstonden, De Molen 08.09 09.09 10.09 11.09 12.09 13.09 14.09 15.09 16.09 17.09 18.09 19.09 20.09
Oeken, Buurtweg 08.12   10.12   12.12 13.12 14.12 15.12 16.12 17.12 18.12 19.12 20.12
Oeken, School 08.13   10.13   12.13 13.13 14.13 15.13 16.13 17.13 18.13 19.13 20.13
Voorstonden, Landgoed   09.11   11.11 12.16 13.16 14.16 15.16 16.16 17.16 18.16 19.16 20.16
Tonden, School   09.13   11.13 12.18 13.18 14.18 15.18 16.18 17.18 18.18 19.18 20.18
Hall, School 08.17 09.19 10.17 11.19 12.24 13.24 14.24 15.24 16.24 17.24 18.24 19.24 20.24
Hall, Hogestraat 08.18 09.20 10.18 11.20 12.25 13.25 14.25 15.25 16.25 17.25 18.25 19.25 20.25
Hall, ABK huis 08.19 09.21 10.19 11.21 12.27 13.27 14.27 15.27 16.27 17.27 18.27 19.27 20.27
Eerb. Hallsebrug 08.20 09.22 10.20 11.22 12.28 13.28 14.28 15.28 16.28 17.28 18.28 19.28 20.28
Eerb. Hungeling 08.20 09.22 10.20 11.22 12.28 13.28 14.28 15.28 16.28 17.28 18.28 19.28 20.28
Eerb. De Beekwal 08.22 09.24 10.22 11.24 12.30 13.30 14.30 15.30 16.30 17.30 18.30 19.30 20.30
Eerb. Offenbachstraat 08.24 09.26 10.24 11.26 12.32 13.32 14.32 15.32 16.32 17.32 18.32 19.32 20.32
Eerb. Boerhaavelaan 08.25 09.27 10.25 11.27 12.32 13.32 14.32 15.32 16.32 17.32 18.32 19.32  
Eerb. Offenbachstraat 08.26 09.28 10.26 11.28 12.34 13.34 14.34 15.34 16.34 17.34 18.34 19.34  
Eerbeek, Centrum 08.27 09.29 10.27 11.29 12.35 13.35 14.35 15.35 16.35 17.35 18.35 19.35  

1 Deze ritten rijden NIET via Landgoed Voorstonden en Tonden.
2 Deze ritten rijden NIET via Oeken.
3 Deze ritten rijden NIET op Sinterklaasavond, Kerstavond, Oudejaarsavond en Goede Vrijdag.

 

Lijn 504 van Eerbeek naar Zutphen, op zaterdag

Halte       1 2 1 2 1
Eerbeek, De Beekwal   10.22 11.24 12.30 13.30 14.30 15.30 16.30
Eerb. Offenbachstraat   10.24 11.26 12.32 13.32 14.32 15.32 16.32
Eerb. Boerhaavelaan 09.27 10.25 11.27 12.33 13.33 14.33 15.33 16.33
Eerb. Offenbachstraat 09.28 10.26 11.28 12.34 13.34 14.34 15.34 16.34
Eerbeek, Centrum 09.32 10.32 11.32 12.37 13.37 14.37 15.37 16.37
Eerb. Hungeling 09.34 10.34 11.34 12.39 13.39 14.39 15.39 16.39
Eerb. Hallsebrug 09.34 10.34 11.34 12.39 13.39 14.39 15.39 16.39
Hall, ABK huis 09.35 10.35 11.35 12.40 13.40 14.40 15.40 16.40
Hall, Hogestraat 09.36 10.36 11.36 12.41 13.41 14.41 15.41 16.41
Hall, School 09.37 10.37 11.37 12.42 13.42 14.42 15.42 16.42
Tonden, School 09.42 10.42 11.42 12.47   14.47   16.47
Voorstonden, Landgoed 09.44 10.44 11.44 12.49   14.49   16.49
Oeken, School 09.47 10.47 11.47   13.46   15.46  
Oeken, Buurtweg 09.48 10.48 11.48   13.47   15.47  
Voorstonden, De Molen 09.51 10.51 11.51 12.51 13.51 14.51 15.51 16.51
Zutph. Achterhoven 09.54 10.54 11.54 12.54 13.54 14.54 15.54 16.54
Zutph. IJsselbrug 09.55 10.55 11.55 12.55 13.55 14.55 15.55 16.55
Zutphen, Busstation 09.57 10.57 11.57 12.57 13.57 14.57 15.57 16.57

1 Deze ritten rijden NIET via Oeken.
2 Deze ritten rijden NIET via Tonden en Landgoed Voorstonden.

 

Lijn 504 van Zutphen naar Eerbeek, op zaterdag

Halte 1 2            
Zutphen, Busstation V 10.03 11.03 12.03 13.03 14.03 15.03 16.03 17.03
Zutph. IJsselbrug 10.05 11.05 12.05 13.05 14.05 15.05 16.05 17.05
Zutph. Achterhoven 10.06 11.06 12.06 13.06 14.06 15.06 16.06 17.06
Voorstonden, De Molen 10.09 11.09 12.09 13.09 14.09 15.09 16.09 17.09
Oeken, Buurtweg 10.12   12.12 13.12 14.12 15.12 16.12 17.12
Oeken, School 10.13   12.13 13.13 14.13 15.13 16.13 17.13
Voorstonden, Landgoed   11.11 12.16 13.16 14.16 15.16 16.16 17.16
Tonden, School   11.13 12.18 13.18 14.18 15.18 16.18 17.18
Hall, School 10.17 11.19 12.24 13.24 14.24 15.24 16.24 17.24
Hall, Hogestraat 10.18 11.20 12.25 13.25 14.25 15.25 16.25 17.25
Hall, ABK huis 10.19 11.21 12.27 13.27 14.27 15.27 16.27 17.27
Eerb. Hallsebrug 10.20 11.22 12.28 13.28 14.28 15.28 16.28 17.28
Eerb. Hungeling 10.20 11.22 12.28 13.28 14.28 15.28 16.28 17.28
Eerb. De Beekwal 10.22 11.24 12.30 13.30 14.30 15.30 16.30 17.30
Eerb. Offenbachstraat 10.24 11.26 12.32 13.32 14.32 15.32 16.32 17.32
Eerb. Boerhaavelaan 10.25 11.27 12.33 13.33 14.33 15.33 16.33  
Eerb. Offenbachstraat 10.26 11.28 12.34 13.34 14.34 15.34 16.34  
Eerbeek, Centrum 10.27 11.29 12.35 13.35 14.35 15.35 16.35  

1 Deze rit rijdt NIET via Tonden en Landgoed Voorstonden.
2 Deze rit rijdt NIET via Oeken.